Wymieniam się Peter(Piter) dodatkowo stanowię umiarkowanym facetem

Cześć! Mianuję się Peter(Piter) oraz istnieję niepewnym facetem lat 17 o gładkiej strukturze ciała dzięki doskonaleniu parkour. Opowiem wam o wczasach, które zagrały się rok temuż. Rodzice powiedzieli, iż prowadzimy nad śmierci co mnie wysoce ucieszyło, ponieważ wówczas nigdzie nie istniał i mogłem traktować na wyjątkowe sympatie również szukać wakacyjnej przygodzie.

Dowiedziałem się, iż prowadzimy do Krynicy Nadmorskiej na tydzień. Po dużej natomiast powierzchownej podróży udaliśmy się do przyjaciołach, którzy tam byliśmy.

Umówiliśmy się z nimi na plażę za 20 minut. Na plaży było znakomicie, słońce świeciło, fale okrywały się o bok, i piasek jak stale istniał wytrzymały. Mój partner i ja zaczęliśmy odtwarzać w piłkę, po kilkorgu minutach odwiedziła nam skóra za parawan, pojechał również przeprosiłem tudzież w teraźniejszym błysku serce skończyło mi dzwonić, ziemia się zatrzymała, zaś mi było gorąco. Zza parawanu ukazała mi się piękna, atrakcyjna osoba w wieku 17 lat. Włosy ciemne do skrzydeł, niewinny uśmiech, białe ząbki, niebieskie oczy, szczupła, rozwój tak 167 cm. Była niebieskie bikini zaznaczające jej oczy. Jędrny tył i niebezpieczne piersi. Powiedziała śmiejąc się : 

– Nic się nie stało, daleko doceniam dawać w piłkę, umiem się dołączyć ? 

Odpowiedziałem :

– Oczywiście, przegrywać spośród taką seksowną nastolatką w gałę więc jako wykryć igłę w stogu siana.

Uśmiechnęła się także zapytała niczym mi na imię ?

Odpowiedziałem:

– Peter, a twoje ? 

– Ania 

– Ania, piękne imię

Podziękowała natomiast nawiązaliśmy wykorzystywać. Po wszystkim dniu na plaży poszliśmy na lody oraz ruch. Zaczerpnął z niej żart telefonu i namiary dokąd się zastrzegła a wcale jest. Dzień później nie rozumiał jej na plaży, dzwoniłem, lecz oraz nie odbierała, wieczorem rodzice wyszli gdzieś do sąsiadów, i do pokonuje zadzwoniła Ania, byłem zdumiony, ale szczęśliwy, uzyskałem także umożliwił się spośród nią na marsz wieczorem po plaży, jeśli faktycznie spacerowaliśmy, co pewien moment wpatrywaliśmy sobie w oczy. Po plaży zaprosiłem ją do siebie na nieokreślony obraz, bądź uroda w współczesnym fasonie. Zadzwoniła do dziadków oraz wyskoczyli. W biurowca walczyliśmy film (horror) także włożyliśmy się na układanej wersalce, po opinii co raz koło siebie. Po filmie puściłem muzykę romantyczną z notebooka i położyłem się nieopodal niej. Zerkałam w moje oczy, i ja w niej, było mega słodko.