Wydawało emocje w pomieszczeniu

Jarvis następnie uzyskuje się dalsze sygnału jednego z aktorów. Mężczyzna zniknął na kilka minut. Naruko zastanawiał się, co następuje, narzekają. Myślała scena kończyła się teraz. Yuuko próbował wstać apartamentów do przyjemności oferowanych miała go na materacu na rękach i kolanach, jej tyłek w powietrzu, sperma przecieka stale od ich ukrycia pomimo jego wysiłków ssać najbardziej możliwe. Za każdym razem, gdy próbowała oderwać taśmę klejącą off ustach, wielkie ręce boleśnie uderzyła go w dupę. Kurki były nadal trudne, pomimo zwolniony z ładunkiem Yuuko.

Naruko wtedy usłyszał kroki w ciemności znak, że Jarvis powrócił w obskurnej piwnicy. Ona również, że usłyszała coś innego, westchnienie i dźwięk pazurów klikając na betonowej podłodze? Jego szczęka spadła kiedy człowiek przyszedł do widzenia. Trzymał smyczy załączony do ogromnego czarnego psa wyższy od niej lub Yuuko! To było tak duże, jak Kuromaru.

Wydawało emocje w pomieszczeniu osiągnie swój punkt kulminacyjny. Gwar tłumu przekroczyła hałas krzyk Yuuko jak patrzyła przez ramię i zobaczył psa. Wstała z materaca, nasienie spływające jej nogi, i dobywał jej łańcuchów produkujących ciekawe efekty do piersi wydawały się mieć życie, jeśli ruchy robią było żadnego wskazania. Kamery zostały zrobione wszystko. Jarvis doprowadziło człowieka do doprowadzenia psa do materaca. Mężczyźni zajętych rąk i nóg Yuuko i zmusił ją po plecach. Jej nogi były rozłożone szeroko boleśnie, odsłaniając jej rozszczelnienie cipki.

Czarny pies stanął między nogami, patrząc na jej mokrej rozcięcia i tchu szczęścia. Yuuko zaczęła się jej nogi i krzyknęła. Serce biło szybko Naruko. Zastanawiała się, jak Jarvis jak płacisz za to Yuuko pocałuj psa stoi aparat. Czy Yuuko lubił całować zwierzęta? Z pewnością stał blisko, ale w tygodniu nie wystarczy doskonale znać. Jeśli tak, to będą musieli się nowych rzeczy do dyskusji i dzielenia.

Mężczyzna trzyma smycz nakazał psu lizać cipki i sperma przeszklone ass pęknięć Yuuko. Yuuko próbował złamać znów wolna, ale przestraszył się, gdy pies zaczął szczekać na niego, pokazując zęby. Zawsze wylądował na plecach, spychając jej duże piersi dziko. Każdy wyglądał świetnie różowy język osiągnął psa i wsunął pasek śliny wzdłuż całej długości szczeliny Yuuko. Słyszeli jej stłumione jęki.

Duże zwierzę nadal lizać jej clit aż do jej asshole, czyszczenie spermę z jego linii, bez względu na to jak Naruko był czyszczony, ilość nasienia, które zawierały Yuuko nadal był do ucieczki, Naruko zastanawiał Jak sperma zawierała Yuuko, jej brzuch urósł także przechowywać wspaniały nektar do niego. Naruko cipki drgały z podniecenia, ona pocałowała psy ale była zbyt bolesna w czasie docenić doświadczenie i chcą rozszerzyć swoje pole partnerów seksualnych psy, jeśli psy pod warunkiem burdel zostanie ona wypełniona. Nigdy nie widziała kobietę całuje psa, zobaczyć go z zewnętrznego punktu widzenia byłoby to dobre doświadczenie.