Witam panie Mueller, to Danielle Jackson

„Witam panie Mueller, to Danielle Jackson. Hmm, nie jestem pewien, czy nadal jesteś zainteresowany, ale ty mi dać połączenie jeśli kiedykolwiek potrzebowałem czegoś. Więc jeśli chcesz możesz do mnie zadzwonić. Musisz zadzwonić do mojego domu, bo nie mam telefonu komórkowego teraz co jest powodem, dla którego dzwonię. Powinieneś mieć numer, bo wiem, że nazywa się z domu wcześniej. PA.”

woman-499756_1280
Jak już czekał w moim samochodzie słuchałem poczty głosowej Zostawiła mnie, gdy czule przypominając nasze popołudnie rozpusty, a dokładniej jak bym rozwiązły się dość młoda nastolatka. Ona cieszył się dużo naszego spotkania tego dnia aż grubsza ass fucked jej ale ona pozwoliła mi zrobić, aby wywiązać się z jej koniec naszej umowy.

Dla drobnej Gimnazjum dosłownie wymieniali swoje ciało do mnie na dostawę oleju opałowego. Jej matka nie miała pieniędzy, aby zapłacić za nią więc naciskał jej najstarszą córkę tak, że rodzina może mieć ciepło podczas brutalnej zimy. matka Danielle raz pierwszy ofiarowała się do mnie, ale ja odwróciła się płasko po czym próbowała ją przekonać dziewczynę do poświęcenia jej dojrzały organizm do moich grabieży.

Do jej karty Danielle początkowo odmówił, ale nie ustąpił ze względu na stałym naciskiem od matki jak i od zimnych temperaturach cała rodzina musiała znosić. Niektórzy potępiają mnie za wykorzystywanie dziewczynę tuż obok pełnoletni zgody, ale faktem jest, że doszło do porozumienia handlowego, która była korzystna dla obu stron. Mógłbym odwrócił ją w dół w takim przypadku, że nie otrzymały olej i nikt nie skorzysta. To nie było jak byłam w branży rozdawanie wolnego oleju i wciąż musiał pokryć koszty dostawy, ale moim zdaniem to było dobrze wydane pieniądze i dobra inwestycja.

Teraz wydawało się, że płacąc dodatkowe efekty jak miałem niej uzależniony od mojej linii i nie planuję uwalniając ją chyba zmęczony nią. I to nie wydarzy się w najbliższym czasie. Musiałbym być orzechy pozwolić ładna nastolatka, który cieszył sex uciec moje zrozumienie, kiedy wszystko, co musiałem zrobić, aby cieszyć się jej cieleśnie było rzucić trochę gotówki w jej stronę. Że dość choć nie była bogata, a poza tym to było zwykle co zrobiłem dla seksu i tak. Było to o wiele bardziej pożądane niż płacenie średnią dziwkę która była gorzka, zmęczeni lub robi to płacić za leki.

Więc kiedy zobaczyłem autobus szkolny ciągnąć obok podjazdu Jackson I złagodził mój odbiór do napędu i wyciągnąć z boku drogi. Jak autobus odjechał Danielle i jej siostra właśnie ruszyła w stronę swojego domu, gdy usłyszał, jak zbliża się i odwrócił się. Poznała mnie tam i widziałem jej coś powiedzieć siostrze przed wyruszeniem w kierunku samochodu, który ja zaparkowanej na początku podjazdu. Od razu podeszła do drzwi pasażera i wcisnąć przycisk odblokowujący i czekał.

Jej siostra Britney szedł dalej, ale ona jechała powoli i patrzył wstecz, aby zobaczyć co się dzieje. Minutę później Danielle zsunął się do kabiny i olśnił mnie swoim uśmiechem. Była opatulony pod wieloma warstwami ubrań do walki z zimna, a jej nos był czerwony ale wyglądała dla mnie piękna.

„Cześć Dani” powitałem ją.

„Hey Mr Mueller” odpowiedziała i podobnie jak tydzień wcześniej wydawała w stanie spełnić moje spojrzenie i zamiast spojrzał nieśmiało jak widziałem policzkach zaczerwienienia.

Siedzieliśmy w ciszy przez chwilę, dopóki nie przerabia się na odwagę, aby mówić, choć jak zwykle była niechętnie spełniają moje oczy, gdy to zrobiła.

„Dzięki za spotkanie. Umm, jak powiedziałem w komunikacie jestem bez telefonu komórkowego. Mój ostatni złamał i moja mama mówi, że nie może sobie pozwolić, aby zapłacić za to już nawet, czy to zadziałało. Wiem, mówiłeś mi, gdybym potrzebował czegoś do ciebie zadzwonić i może coś wymyślimy. Próbowałem znaleźć pracę po szkole, ale nie jest to łatwe, zwłaszcza jeśli nie masz samochodu, więc tutaj jestem. ”

„Tu jesteś” Powtórzyłem, jak moje oczy pili w każdym szczególe dziewczyny. „Pozwól, że cię o coś zapytać Danielle. Jestem bardziej niż szczęśliwy, aby zawrzeć umowę z wami nad tym, ale jesteś pewien? Jest coraz telefon tak ważne, że jesteś gotów zrobić wszystko, aby dostać jeden? ”

„Myślałem, że jestem już udowodnił, że robię to, co trzeba.”

„Och, nie wątpię w to. Chodziło mi jest posiadanie telefonu warto to wszystko. Nie można po prostu zrobić bez? Nie wykonywać telefony, gdy byłem w twoim wieku, a my nie przeżył. ”

Przewróciła oczami i wyraz twarzy nie pozostawiał wątpliwości, jak głupie pomyślała moje pytanie było.

„Dobrze, że było wtedy i to nie tak, trzeba było telefonów komórkowych, wtedy tak. Poza tym nie chodzi tylko o telefon, to również sposób na tekst i słuchać muzyki i surfować po internecie i wszystko. Dziś ważne jest, aby mieć. ”

Pokręciłem głową słysząc to, ale wszystko robiła został odzwierciedlających aktualną postawę społeczeństwa. To było nie bez skóry nosa i faktycznie korzystał mnie dla niej myśleć w ten sposób.

„Dziś Ok, ja nadal uważam, że dzieciaki są orzechy, jeśli chodzi o technologię, ale to tylko moje zdanie. Teraz masz preferencje lub zrobi byle telefon? ”

Odwiedźcie tutaj: www.anonse-panow.net.pl oraz na stronie – seks randki fajna strona