Tymczasem w laboratorium firmy

Tymczasem w laboratorium firmy, Vivian była w pomieszczeniu szczelność. Nowa naukowiec odpowiedzialny za śledztwo błędy, dr Curelt, stał po drugiej stronie drzwi, mówiąc do niej: „Widziałem filmy, Vivian. Dlaczego umieścić mackę Bugu w uchu? Czy ta istota, aby zrobić to w jakiś sposób?
1
„Nie. Byłem świadomy poziomu ekstazie pierwszych niewolników seksualnych. Chciałem doświadczyć pierwszej ręki „Vivian odpowiedział. Oczywiście, leżała. Chciała dać wrażenie, że współpracował z firmą. Ale nie powiedziała im o śpiewie Bugu jest. Ona nigdy nie podłączony macki jej do ucha, gdy błąd nie wpłynęły na jej przez kilka dni przed imprezą. Ten tajny mogą być użyteczne w najbliższej przyszłości.

„To była niebezpieczna decyzja. Teraz jesteś płci niewolniczej siebie „, powiedział, wskazując, co oczywiste.

„To była najlepsza decyzja, jaką kiedykolwiek ciekawa strona www wykonane,” Vivian odpowiedział, tym razem mówiący prawdę absolutną.

„Widzę. Można wrócić do swoich znajomych, a następnie, „Dr Curelt powiedział sygnalizacji z głową na duży obszar za Vivian.

To było miłe zaskoczenie dla Vivian i reszta dziewczyn, że dr Curelt postanowił umieścić je wszystkie razem z robakami. Ofiary stwora były trzymane w izolacji w przeszłości i badania dostaje nigdzie. Miał zamiar spróbować innego podejścia.

Vivian wiedział, że zrobił to, ponieważ naukowcy chcieli przeanalizować swoje zachowanie, ale to już nie miało znaczenia. Laboratorium firmy stawał się nowe gniazdo. Przynajmniej na razie. Przeszła kilka kroków do pokoju i położył na ziemi. Mistrz błąd natychmiast wskoczył na nią i podłączył swój długi ogon do jej cipki.

Doktor patrzył przez okno. Mimo, że jego zainteresowania to przede wszystkim naukowa, czuł jego kogut poruszenie w jego spodniach. Lekarz Vivian McLeod miał palenia gorąco ciała.

Wpatrując Curelt została przerwana przez dwie osoby spaceru korytarzem. To była Janet następnie przez uzbrojonego strażnika. Doktor otworzył drzwi pokoju szczelność i zasygnalizował Janet chodzić. „Proszę wejść do środka. Chyba się doczekać zgrupowanie ze swoimi przyjaciółmi. ”

Bóg! Są tu wszyscy? Ale ja nie widzę humanoid. Może uciekł. Janet pomyślał z zamkniętego radości gdzie znajdę sex telefony?.

Janet była już bardzo mokra, ale widok jej mistrzów spowodowała jej cipki, aby rozpocząć skurcze jak szalony. Oddychała ciężko, starając się wyjaśnić, dlaczego ona Vivian został schwytany. „Przykro mi, Vivian. Widzieli mnie. Widzieli film o stworzeniu wychodzi cipie kiedy przyniósł kapitanowi zastępczej. Starałem się ukryć, ale znaleźli mnie. ”

„Nie martw się … hm … o tym,” Vivian powiedział między jęki, „jesteśmy wdzięczni, że dał nam ostrzeżenie. Nie mów nic więcej. Oni oglądają.”

Janet szybko odrzucono jej sukienkę. Jednym z błędów nie był zajęty w przypadku każdego innego niewolnika i niecierpliwy kobiety płasko na ziemi obok niego. „Witaj kochanie. Nie masz pojęcia, ile mam tęsknić. ”

Istota odpowiedziała z kilku dźwięków trzaski, które echem bezpośrednio między nogami kobiety. Chodził wokół niej i wspiął się na plecach. Potem na palcach zbliża się jej tyłek. Każdy dotyk był miękki jak odliczanie do długo oczekiwanego orgazmu. Janet pilnie chciał go wewnątrz niej.

„Proszę mnie wydymać, mistrzu. Wsadź go głęboko! ”

Błąd nie tracić czasu. Jak tylko dotarł do pozycji, on zakrzywiony ogonem i wbił go w cipkę dziewczyny z mocnym skoku.

Janet tak podekscytowany, że jej pochwy soki dostanie się na udach i na ziemi między nogami było. Czekała na tę chwilę zbyt długo. Jeden z panów był jej fucking! I tak po prostu, że osiągnęła orgazm. Zajęło mniej niż pięć sekund!
Jej oczy wycofana jak jej umysł stał się pusty myśli i pełen błogości. Jak to miało być. Sposób, w jaki chciała go mieć. Janet czuł błogosławionym.

Jęki i squishy dźwięki połączone ze śpiewem trzask błędów echem o ściany pokoju szczelność. Mistrz bug był zadowolony z obecnej sytuacji, wiedząc, że jego potomstwo było tam, swobodnie rozprzestrzeniać swoje geny rozwinęły. Vivian będzie starał się znaleźć sposób na ucieczkę w przyszłości, ale teraz, że ona po prostu zachować fucking gdzie znajdę sex telefon tani?.

Chociaż to wszystko się stało, kamery wideo rejestrowane każdy obraz i każdy dźwięk. Zespół naukowców obserwował i słuchał uważnie, starając się rozszyfrować tajemnicę stworzenia kontrolować ludzkie umysły. Samica członkowie zespołu zaczęli czuć się budzi … ale nic nie powiedział.