Sięgnął po nocnym i znalazłem moją małą kolekcję zabawek

Sięgnął po nocnym i znalazłem moją małą kolekcję zabawek, który zawierał kilka wibratorów i Korek analny. Przerwał i spojrzał na mnie.
woman-466130_1280
Wzruszyłem ramionami: „To jest samotny bycia samotną matką.”

„Już nie” obiecał, wracając z lube.

I powlekane jego kogut obficie, że nie miał prawdziwy kogut w mój tyłek w kilka lat po tym, jak krótko dnia współpracownika. Mam na czworakach i przedstawił mi nadal bardzo drobnym tyłek do niego. „Co sądzisz o moim tyłku, kochanie?”

„Fucking awesome,” odpowiedział, ponieważ wyjechał za mną.

„Teraz idź powoli w pierwszym dzieckiem”, powiedziałem, „kogut jest dość duży dla backdoora żadnego dziewczynki.”

Uderzył mnie w dupę żartobliwie i powiedział: „Myślałem, że jestem tu rządzi”.

I od razu grać razem. „Niestety, mistrzu, zrobić z dziwka, jak należy.”

„Good Girl”, zamruczał, który wysłał dreszcz na plecach, że jest znakiem towarowym ojca mówiąc do mnie.

„Ass Fuck mamusi, kochanie” I jęknął, a czubek jego kogut wyminął moim ciasnym wejściu pomarszczona.

Jak powoli poszedł głębiej, jęknął: „Cholera, to jest tak gorąco i ciasno.”

„Wszystko dla ciebie, kochanie” I jęknął, a jego penis powoli wypełnia mnie.

„Tak cholernie mocno,” mruknął, a ostatnia para cali wypełnione mój tyłek.

Jego kogut uczucie tak doskonały w dupie, ale w końcu mój umysł wolno odpuścić i być kontrolowane tak jak kiedyś przed laty. „Fuck kogut czuje się tak doskonały w dupie, Mistrzu.”

„Mistrz”, powtórzył: „Jestem naprawdę zaczyna się podoba, że miano”.

Jako jego kogut zaczął przesuwnych i obecnie mój tyłek, oświadczyłem znowu: „Tak Mistrzu. W tym domu jesteś odpowiedzialny za swoje i jestem bezwarunkowo „.

„Kurwa” mruknął, „jesteś tak gorąca mamo.”

„Jesteś za, kochanie. Jesteś cholernie gorąco stadną, podobnie jak twój tata był „I jęknął, zaczynając złotówki powrotem na jego kogut, chcąc mu głębiej we mnie.

„Bounce tym tyłkiem na mojego fiuta, mamusiu”, polecił. Posłuchałem, próbując dostać się w stałym rytmie.

„Good Girl”, powtórzył magiczne słowa, ręce powoli roamingu na plecach i tyłku.

„O tak, synu, kogut został złożony do mnie wypełnienia,” I jęknął. I odbił się na jego kogut na wieczność, Michael które już przyszedł trzy razy wieczorem. Kolana bolały, ale byłem zdeterminowany, aby poczuć jego cum płaszcz mój tyłek więc starałem się przejść do ataku werbalnie. „O Boże, kochanie. Muszę cum w mój tyłek. Zrobię wszystko dla to kochanie. ”

„Co z kryształu, mamusiu?” Powiedział, zaskakując mnie.

„Co?” I dyszała.

„Chcę zobaczyć, jak uwodzić ją tak mogę pieprzyć ją też,” oświadczył, dodając: „Zawsze nienawidziłem jej protekcjonalny traktowanie mnie.”

„Boże,” I jęknął, nagle myśl moja córka i ja w ferworze lesbijek pożądania nagle doprowadzenia mnie do wrzenia ponownie.

„O Boże, co?” Zapytał, zaczynając fuck my ass mocniej.

„O Boże, tak, Panie, pomoże uczynić ją swoją siostrę uległe dziwka” Obiecałam, jak moja ręka powędrowała do mojego clit.

„Dyking się z córką obraca cię, mamusiu?” Zapytał, teraz wali mi tyłek tak mocno każde pchnięcie do przodu miał mnie spada do przodu.

„Tak, kochanie, przestrzegając swój każdą komendę trafia mnie” Przyznałem, tarcie mojego clit wściekle, tak jak mój umysł grał pozornie niedorzeczną pojęcie uwodzi moją silną wolę córkę.

Jako jego kogut rozszarpałeś dupę rozpaczliwie próbował wypchnąć go na granicy. „Kurwa, dziecko, chcesz zobaczyć mnie zjeść cunt twojej siostry?”

„Fuuuck, tak,” mruknął, wyraźnie blisko.

Popychając go na krawędzi, zapytałem: „A co, jeśli mam przejebane tight ass twojej siostry z paskiem na mam od kiedy użyłem do get fucked w szkole?”

To był definitywny koniec, kiedy chrząknął i czułem jego cum wypełniania mój tyłek i spełniając tri-fecta dojścia we wszystkich trzech moich otworów przyjemności w ciągu jednej nocy. Jako jego cum powlekane mój odbyt, kolejny orgazm przemywa przeze mnie jako idea uwodzi moją córkę odbił się w mojej głowie, śmieszne fantazji już staje się obsesją.

„Wracam też, kochanie”, krzyknąłem: „Nie zatrzymuj się walenie w dupę mamusi”.

Trzymał pełny frontalny atak, aż mój orgazm pulsujące zakończeniu przeze mnie i upadłem na całkowitym wyczerpaniem na łóżko.

Czułam cum mojego syna powoli wycieka mój tyłek, jak mój syn dołączył do mnie na łóżku. Patrząc sobie w oczy, uśmiechnął się i powiedział: „Kocham cię, Michael.”

„Ja też cię kocham, mamo.”

Po krótkiej przerwie, uśmiechnąłem się, „Więc twojej siostry, co?”