Siadamy tak przez kilka chwil więcej

Siadamy tak przez kilka chwil więcej, zanim ona wstaje i zaskakuje mnie namiętnym pocałunkiem na ustach. Chętnie odpowiada, a nawet zaczynają czuć się mieszanie w dole, kiedy hamulce ją. „Wow! Nie miałem to się stało w długim czasie,” mówi mi. Wierzę jej, dopóki nie wrócimy się głównym parkiecie i pamiętam, gdzie jestem i co ona. Wciąż jestem w dość dobrym nastroju.

Mój kumpel, Rob, to pierwszy się ze mną zobaczyć, a on wpada do mnie, śmiertelnie poważny wyraz twarzy. „Musimy iść, a my musimy iść.”

„Co? Dlaczego? Gdzie są wszyscy?” Rozglądam się, ale nie widać żadnych innych facetów przyjechaliśmy tu z.

„Czekają w samochodzie. Spokój, chodźmy!”

„W następnej kolejności będzie Geo. Geo, proszę wziąć ze sceny.”

I rozprasza o tej nazwie. Znam to imię …

Rob jęczy, i nie mogę się do niego plecami. „Musimy iść, NOW!” On praktycznie krzyczy, ale jest już za późno. Widzę ją.

„Co–?” I szlak off. Pierwsze na scenie jest 5’5 „cala truskawkowy blond bomba. Ma jej pępek przebity, a jak ona się odwraca, widzę jakieś plemienne trampowe znaczek na plecach. Chociaż nie widzę oczy z tej odległości, ja wiedzą, że są uderzające odcień zieleni.

„Przykro mi, stary. Próbowaliśmy dostać się stąd, zanim wróciła na scenę. Najwyraźniej była w długim tańcu prywatnym, podczas gdy byłeś tu wcześniej.” Rob nadal drone na, ale jestem rozproszony przez fakt, że moja siostra jest na etapie odpędzania.

Nie widziałem moją siostrę prawie rok. Ona i moi rodzice wsiedli do wielkiej walki, kiedy dostała ten tatuaż i odeszła. Jedynym razem, kiedy usłyszał od niej, kiedy wysłała mi kartkę urodzinową z 100 $ w nim. Prawdopodobnie sto Właśnie dał Amber.

A teraz tu była, upuszczenie jej szczyt dla wszystkich. Byłem zahipnotyzowany. Zawsze wiadomo, moja siostra była gorąca, ale nigdy tak naprawdę uznać ją w sposób seksualny do tej pory.

„Daj spokój, człowieku. Ta noc jest spalony.” Rob nadal próbuje mnie stąd, ale moje nogi są zakorzenione, a nie ruszy. „Wszyscy czekają.”

„Przykro mi, stary. Nie widziałem moją siostrę od ponad roku. Muszę z nią porozmawiać. Idź beze mnie. Wezmę taksówkę, jeśli nie mogę mówić za nią do dając mi jazdę. ”

„Jesteś pewny?” Rob daje mi dziwne spojrzenie, ale ja go przekonać, aby przejść.

Do czasu kiedy się znów w pozycji siedzącej, a jej taniec jest skończona. Ona zaczyna nawijać sobie drogę przez tłum, po czym zatrzymuje się, jak ona mnie szpieguje. Uśmiecham się do niej, ale jest tylko strach w jej piękne zielone oczy.

Ona rzuca się do mnie, a postulaty: „Co ty tu robisz? Czy mama i tata wiedzą, jesteś tutaj?”

„Nie, nie wiedzą, że tu jestem! Mama zemdleje to odkryła, i tata mnie zabije! Wiesz jak religijne są. Co ty tu robisz?”