Sherri prosił Boga, aby czuwać nad babcia, mama

Sherri prosił Boga, aby czuwać nad babcia, mama, ona sama i jej nowy tata John. Ona również podziękował Bogu za sprowadzenie jej nowego tatusia do niej. Sherri właśnie zamiar powiedzieć amen, kiedy zatrzymał się i spojrzał na niebiosach.
11
„Dziękuję Anioł Carrie za podzielenie się z nami szczęśliwe miejsce dzisiaj i miałeś rację ja złapać większe ryby niż Jan, amen” Sherri powiedział, zanim wsiadł do swojego nowego łóżka.

John uśmiechnął się do mnie, zanim oboje wsunęła się i pocałował ją na dobranoc. Podszedł do mnie do pokoju z pytaniem, czy chciałbym kieliszek wina. Powiedziałem mu, że byłoby miło. Chociaż John poszedł po nasze wino, spojrzałem do kominka. Byłem w szoku, kiedy zobaczyłem, że oznaczenie jego medale i wszystkie zdjęcia zniknęły. Czekałem na jego powrót z rękami splecionymi przed sobą, jak stałem przy kominku.

„Co się stało z napisem, Twoje medale i wszystkie zdjęcia Carrie?” Zapytałam.

John usiadł nasze kieliszki w dół, on odpowiedział: „Usunąłem je.”

„MISTER to lepiej po prostu idź do ogloszenia kobiet nich i umieścić je tam gdzie ich miejsce, albo,” powiedziałem do niego z pewną złością w głosie.

John nie powiedzieć, albo co, on po prostu poszedł i dostał pudełko z nimi w nim. Wszedł z powrotem z pudełkiem w dłoniach. Spojrzał na mnie, usiadł pudło obok kominka.

„Teraz można umieścić wszystko z powrotem tak było Jan,” powiedziałem. „Jestem więcej niż chętnych do podzielenia się serce Carrie, a także nasz dom”, „Wiem, że zrobi to samo dla mnie,” I dodaje uśmiechając się do niego.

Usiadłam na kanapie popijając wino, kiedy oglądałem John powrócić do miejsca, gdzie każdy element należał. Zdjęcie z Carrie sama zdawała się uśmiecha się do mnie jak on. John skończył, a on przyszedł i usiadł obok mnie. Wziął duży łyk ze swojego kieliszka po czym położył rękę na moim ramieniu.

„Opieka mi powiedzieć o Joe?” Spytał John, patrząc mi w oczy.

Zostawiłem mu zobaczyć strach w moich oczach przez kilka sekund, zanim odwrócił się od niego. I spojrzał na Johna jako Potarłem rękę do boku twarzy. Nie chciałam mu powiedzieć ani nie byłam gotowa mu powiedzieć.

„Niektórzy drugi dzień John po prostu nie dzisiaj, jak chcę zapamiętać ten dzień jako szczęśliwe,” odpowiedziałem. „Poza tym, kiedy ostatni raz zmieniono ten bandaż na ramieniu”, dodałem podniesienie jego zabandażowaną rękę, która była brudna z zaschniętą krwią oblepione na nim.

John zamknął dom przed chodzenie mnie do sypialni. Widziałem, że dostał nam nowe łóżko, jak również. Ogromna jedno łóżko, kurwa, że spać cztery lub pięć osób łatwo. Spytałem go, gdzie przechowywane świeże bandaże i zwrócił się do łazienki. Poszedłem do łazienki i wrócił z bandaże, mokre washrag, suchym ręcznikiem, pierwsza pomoc i kremowych nożyczkami. Wyciąłem stary brudny bandaż się jednak nie wypaść z samego rana, jak wierzyłem mógłby zgrane kilka szwów otwartych podczas jego wycieczki w nocy z Joe.

Wziąłem dwa palce na krawędzi bandażem i pociągnął go szybko z jego ramienia. John krzyknął, że to boli, jak to zrobiłem. I skulił się od niego myśli miał zamiar uderzyć mnie rani go. Myślałam był jak Joe, kiedy powinien był wiedzieć lepiej. John zapytał mnie, czy jestem OK.

„Tak John, ja po prostu nie są wykorzystywane do traktowani uprzejmie,” powiedziałem mu jak oczyścić ranę.

Mam do torebki i wyjęła papierową torbę. Rzuciłem brudną krwawy bandaż do worka, a także krwawe washrag i ręcznik. John spojrzał na mnie dziwnie, jak ja. I był używany do torbę papieru rzucać własne krwawe rzeczy do kiedy byłem z Joe. Ja przyłożyłem jakiś pierwszy krem pomocy jego rany. Delikatnie wcierać go na ranę wprowadzania jak i rany na wyjście. I owinął ramię w świeżych bandaży jak John obserwował mnie.

„Wydaje się, że znasz sposób wokół pierwszej czytaj więcej pomocy Kay,” John powiedział mi.

Moje oczy wypełniły się łzami, kiedy odpowiedział: „Miałem lat praktyki na siebie,” przed Pobiegłam do łazienki.

To było tak, jakbym miał mój własny rodzaj retrospekcji przed uruchomieniem do łazienki. Stałem tam, patrząc na siebie w lustrze. Poradzic Kay powiedziałem sobie. To pierwsza noc w nowym domu pozwala nie zepsuć.