Poszedłem do małego spacer w szafie w łazience

Poszedłem do małego spacer w szafie w łazience, gdzie usunięto woreczek. Spojrzałem przez nią aż znalazłem czerwoną nylonową pończochę ciała. Zrobiłem moje włosy ładnie, jak również umieścić swoją twarz, na której każda kobieta czytanie moja historia będzie wiedział, co mam na myśli. Dodałem jasnoczerwony szminki do ust, jak również.
22
Otworzyłem drzwi do łazienki i zobaczył Jan patrzy na mnie z łóżka. Z uśmiechem na twarzy, chciałbym powiedzieć, że lubi strój wybrałem. Stałem w drzwiach stwarzających z rękami wyciągniętymi nad głową rękami na ościeżnicy.

I postawił na bok dając mu widok moich 40c cycki i tyłek jest on zawsze otarcia lub chwytając. John wyciągnął rękę i obrócił jakąś muzykę do radia. Tańczyłam moją drogę do niego ściskając mój tyłek na niego. W nogach łóżka, wyciągnąłem kartkę z jego ciała, patrząc na jego pół twardy kutas.

I przetarł moje cycki jak ja oglądałem jego kogut rosną mocniej, jak ja go drażnić. Położyłem ręce na mojej głowie jak ja pokręciłam cycki muzyki uśmiecha się do niego. Odwróciłem się i pochylił się nad pokazując mu dupę i że body było krocza mniej. Dotarłem z powrotem moje ręce odsłaniając więcej dupie i moje owłosione cipki Jana od tyłu.

Odwróciłam się do niego, aby zobaczyć noclegi gdańsk jego penis był twardy i pulsujący. Wspiąłem się na łóżku jak uwodzicielsko wczołgał się do niego. Upewniłem się moje cycki wiszące zamachnął i kołysał jak ja.

I owinął rękę wokół jego kogut jak powiedziałem, „wygląda jak gotowy do zabawy Big Boy”.

Obróciłem się wokół, więc moja cipka siedział tuż Jana twarzy. I wyciągnął na jego fiuta kilka razy przed zabraniem go na ustach. Zacząłem ssać jego kogut jak czułem rękę ciągnąc mój tyłek w kierunku jego twarzy, gdy lizał cipie ze swoim językiem.

Moja cipka pulsowała jak ssać na jego kogut. Wziąłem wszystkie jego kogut głęboko w ustach powoli prowadził mój język do jego kogut jak przeniosłem moją głowę jego kogut. Byłem kołyszą głowę na jego kogut jak czułem ręce ciągnąc moje policzki tyłek poza nimi. Czułem mój dupek mrugając do niego jak on.

Jan wsunął język od cipie do mojego dupek. Przebiegł go wokół moim dupek kilka razy, zanim zaczął lizać na nią ze swoim językiem. John wziął język i wbił go w moim dupek. Jego język wsunął się do mojego dupek jak wyciągnął usta od jego kogut.

„Jeśli będziecie zachowywać tonguing mój tyłek będziesz musiał pieprzyć mnie w dupę” Ja gruchały niego ciągnąc mojego fiuta. „To będzie kosztować ekstra”, dodałem jak przestałem ciągnięcie na jego kogut zdając sobie sprawę, co właśnie powiedział do niego.

„Co powiedziałeś?” John poprosił mnie usunięcie jego język z mojego dupek.

„Nic”, odpowiedziałem, jak umieściłem jego kogut z powrotem do moich ust i połknął to wszystko głęboko w ustach.

Zrobiłem wszystko, co mogłem rzeczą ustami do Jana koguta. Miałem nadzieję zająć jego uwagę od tego, co właśnie powiedział do niego. Musi on pracował, bo poczułem jego język wije się z powrotem do mojego dupek jak wsunął parę palce do mojej cipki, jak również.

John piórem mój dupek i bawił się z cipie przez długi czas. Przyniósł mi trzy lub cztery mokre orgazmy. Za każdym razem moje soki spryskane na jego twarzy. Zdjąłem usta od jego kogut jak wlazłem dół łoże między jego nogami. Spojrzałem mu na rękach i kolanach.

„Zabierz mnie od tyłu Jana:” I rzekł do niego uwodzicielsko jak ja położyłem głowę na łóżku.

John drażnił mnie jego kogut gdy dostał za mną. I my pussy pompowana z powrotem w kierunku jego kogut próbuje zabrać go do mojej mokrej cipki. John w końcu wsunął go do mojej cipki jak poparł moją cipkę na jego kogut. John przechowywane popychając jego kogut, jak Ja zachowałem kopii zapasowej do niego gdzie znajdę seks telefon?.

„Ahhhh yes” I krzyknął jak czułem jego kogut dno w cipie. Spojrzałem do Jana, jak dodałem; „Fuck me John, pieprz mnie mocno i głęboko,” zanim położyłem głowę na łóżku jeszcze raz.

John ręce poszedł do moich biodrach i spodziewałem go fuck me powolne i stałe, jak zawsze przedtem. John odciąga jego kogut dopóki tylko szef jego penisa był w cipie. Dał mu kilka krótkich pociągnięć następnie uderzył kogut do mojej cipki od tyłu.

Moje ręce chwycił w prześcieradło, jak jego kogut zaorać głąb mojej cipki. I wiertło do blach z ustami otwartymi stłumić mój krzyk jako szef jego kogut z grubsza najniższy głęboko w cipie. John zaczął kurwa piekło mnie od tyłu. Jego kogut głęboko zaorać moja cipka i twarda prawie tak, jakby nienawiść cholernie mnie. My pussy zasysające na jego kogut jak jego piłki uderzył w mojej łechtaczki.

„AHHHHHH JOHN” I jęknął jako moja cipka objętych umową następnie konwulsjach wokół jego kogut jak mufti-orgazm ścigał się przez moje ciało.

Jak moje orgazmy zwolnił tak samo, Johna kurwa mnie od tyłu. To tak, jakby był, ale drażni mnie teraz z jego kogut. Powoli wyciągnął go przez całą drogę się powoli wsunął go z powrotem w głąb mojej cipki. Podniosłam głowę z łóżka jak pompowany mój tyłek i cipki z powrotem do niego próbując mu pieprz mnie mocniej.