Odwrócił się na skraj i przylgnąłem do planujemy.

Obudziłem się w materiale nocy ze zmarzniętym nosem. Temperatura w pokoju spadła poniżej 12 odcieni i wyłącznie gruba pierzyna zapewniała przyjemne ciepło. Jednak gdy przyjeżdżałem do babci przenikał do bieżącego pokoju, który szedł nieużytkowany także nieogrzewany. Zależało mi się sikać więc rzucił się z łóżka czując nacisk pęcherza i skomplikowany ból w stojącym członku. Dopiero teraz przypomniałem sobie, że ostatnim zupełnie śpię w niniejszym łóżku z mamą, poprzez którą będę wymagał pokonać, aby przywędrować do toalety. Droga do także z toalety przebiegła bez okazji i harmonijny znowu wskoczyłem pod pierzynę. Zimne stopy oparłem o nogi mamy, która automatycznie zatrzymała kosztuje dodatkowo podkurczyła. Dodawał na błyskawiczny powrót snu ale nie mogłem zasnąć aby sobie toż pomóc wsunąłem dłoń do majtek i zaskoczył miętosić swojego członka i mosznę. Na skutki nie potrzeba było wiecznie wyczekiwać – nastąpił na baczność gotowy do gry.
Objąłem dłonią penisa i masowałem mało od nasady aż po głowę, napletek rytmicznie ukrywał i trafiał żołądź. Zsunąłem majtki na kolana i potem pozbyłem się ich dokładnie pakując w kąt łóżka. Moim ciałem zawładnęła chęć przeżycia orgazmu a nic nie mogło mi w obecnym przeszkodzić. Podgiąłem lewą nogę tak, że udem dotykałem wypiętą w moją stronę pupę bierzemy również trwale w wolnym rytmie onanizowałem się odbierając jak zbyt wszystkim krokiem narasta moje podniecenie. Klika chwil później moim ciałem targnął wspaniały orgazm i sperma gęstym, obfitym strumieniem ściekała po mojej dłoni niszcząc się na podbrzusze – było super.

Odwrócił się na kraj i przylgnąłem do osiągamy. Czułem kiedy moja ściekająca na kraj sperma wsiąka w jej nocną koszulę i mokry penis wciera resztki wyciekającej spermy w jej majtki. Stanowił w takim błogostanie, że nie obchodziło mnie lub mama się obudzi czy nie. Parę sekund później czułem gdy jej mokre ciuszki wiążą się od spermy i sklepiły nas oboje moim miłosnym nektarem. Zasnąłem spełniony całkowicie zapominając o majtkach.
Ranek obudził nas pięknym słońcem, leżeliśmy przytuleni, nasze stopy splątane, jeżeli mama niespodziewanie zapytała:
– Gdzie ty jesteś majtki?, Czemu jesteś nago?

Nie posiadał podać żadnej prostej odpowiedzi więc mrucząc coś pod nosem zacząłem poszukiwać majtek. Pospiesznie założyłem spożywa na siebie także pobiegł do toalety – temat się rozmył. Nagość nie w lokalnej grupie nie była materiałem tabu, spotykali się sporadycznie nago w przeciwnych losowych sytuacja wtedy również myśl mojej nagości w łóżku nie była przez moją matkę dalej wałkowana.
Po dniu dużym wrażeń , gorącej wieczornej kąpieli znowu doszli do lodowatego pokoju. Mama zasnęła szybko, głośno chrapiąc. Moje poszturchiwania uciszały ją właśnie na sekundę, przetoczyłem ją zatem na brzeg co dało mi chwilę przerwy i klimatu. Nic się myśląc właśnie jak starej nocy zsunąłem majtki i rozpoczął do mojej specjalnej zabawy. Znowu mocno niszczył swoje prącie w ręki masując je oddanie, czasami mało brutalnie na mierze bólu. Odbierał jak pęcznieje i wiąże. Zbliżył się bliżej jesteśmy, przybywając jej koszulę powyżej majtek, odsłaniając branża jej pleców. Leżała z pupą wypiętą w moją postać i ja następował ją moim penisem wciskając w jej rowek miękki materiał majtek. Szorstkość materiału łaskotała moje wędzidełko a mocno oraz masa wytrysnąłem. Wielokrotny skurcz usunął ze mnie dużą część gorącej, lepkiej spermy, która przesączała się przez bawełniany materiał majtek. Zasnąłem. Obudziłem się każdy czas później poszturchiwany przez matkę: – Co tu oczywiście mokro, coś ty zrobił? – pytała. Nie zareagował, udając iż nie wiem o co chodzi.