Nasunął się w nią. Krzyknęła z smutku, wszakże nie chciała

Założyłem się w nią. Krzyknęła z żalu, jednakże nie chciała, bym zakończył. Pewnie toż ją leciał, wykonując równocześnie jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, a ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, gdzie trzymam trysnąć.

– Seria w dupci, zaliczkę na postać

A trysnąłem. Wielkim ładunkiem nasienia spełnił jej dupcie, po czym wyjąłem interesu a zapoczątkował zarządzać strugi nasienia na renomę. Ola zaskoczyła mi obciągać, to większość nasienia złamałaś jej w ustach. Wyglądała doskonale: z dupki wypłyną nasienie, nasienie na masek a we włosach oraz sperma, której nie dała rady połknąć, zwalniająca się z ust. Spoczął na podłodze, ona spoczęła mi na kolanach. Wypoczywali po seksie, mieliśmy się już założyć jak nagle…

Z krzewów z telefonem wyskoczyła Olivia… Olivia jest z oddziału Oli, blondynka, zielone oczy, 160cm wzrostu, biust w tenże raz, szczupła.

– I co tutaj się wyrabia? – spytała nas Olivia.

– Olivia! Co Ty tu piszesz? – spytała Ola.

– Słyszałam waszą debatę w namiocie. Zaintrygowała mnie. Fajnego masz pieska Ola, jednakże z teraźniejszość to Wy dwaj istniejecie moimi eee… suczkami.

– Pojebało Cię? – spytała Ola obecnie wkurzona

– Właściwie to dostrzegaj – powiedziała Olivia plus z ostrym uśmiechem przedstawiła nam zdjęcia.

– Na kolana suczki, całować moje dumy! – rozkazała Olivia z uśmiechem. Zacząłem całować jej rewolucyjną stópkę, na której tworzyła czarne superstary (również czarne stopki). – Lizać spożywa, suczki! – zaczęliśmy lizać.

Po chwili Olivia zdjęła spodnie, zaś bliskim oczom przedstawił się… strap-on. Na spojrzenie był ze 30cm.

– Kurwa mać! – pomyślałem

– No suczki, toż już się zabawimy! – popełniła z aktualnym przystępnym uśmiechem Olivia…