Jak już jęczała i fucked jej twarz zaczęła targać moją dłoń mocniej

Jak już jęczała i fucked jej twarz zaczęła targać moją dłoń mocniej. Jej dzikie gyrations spowodował mój palec do poślizgu między jej wilgotne wargi i przeforsować jej błony dziewiczej jak mój kciuk sprzątana przez jej pulsujące clit.

Krzyknęła z bólu, gdy oderwał jej wiśni wokół palca, ale kilka sekund później krzyczała jeszcze głośniej, jak orgazm zalała jej młodego ciała. Jeśli mój kogut nie był w połowie drogi w dół jej gardła, miałaby obudziłam cały dom z nią hałas.

Trzymała hunching przed moim kciukiem jak pracował jej clit jak kotka na myszy zabawek. Nie wiedziałem, co to kurwa robię, ale cokolwiek to było, że bardzo mi się podobało. W końcu, ona pluć mój kogut i szepnął: „Stop, bo jej zbyt wrażliwy teraz. Weź ty palec z mojego ciasteczka, to naprawdę boli. „Spojrzała między nogi i powiedział:” Och, człowieku, złamałam wiśnia „.

Widziała zdezorientowany wyraz twarzy i wyjaśnił, co jej matka powiedziała jej o dziewictwie i hymens i seksu. To było fascynujące, aby uzyskać wgląd w świat dziewczynka rzeczy i prawie zapomniałem, że miałem dmuchane obciążenia w ustach, dopóki nie uderzył ją w usta i powiedział: „Twoje Cums naprawdę smakowały dziwne; wszystkie słone i gruby i rzeczy. Lubię to. Czy lubisz to robić? Mama powiedziała, że chłopcy lubią robić takich rzeczy. ”

Rozmawialiśmy o seksie rzeczy na chwilę; Okazuje się, że wiedziała cholernie dużo więcej niż ja na ten temat dzięki ciotce. Ostatecznie oboje zmęczył i pocałowała mnie w policzek i poszła z powrotem do snu. Było trochę krwi na palcu; I wytrzeć ją chusteczką i przeszedł na noc.

Rozdział drugi

Ona nie pozwoliła mi dotknąć jej cipki na tydzień, bo powiedziała, że to boli, a ona nie będzie dotykać mojego fiuta jeśli nie dotykać jej cipki. Do piątku po naszej pierwszej grze seksualnej, byłem bardzo sfrustrowany sytuacją. Tej nocy, w końcu zdecydował, że poczuła się lepiej i wpuściła mnie do swojego łóżka ponownie.

Tym razem, otworzyła jej nogi szeroko i powiedział: „Moja mama powiedziała, że jeśli będę ssać na rzecz chłopców, a potem musi ssać mojego ciasteczka”.

Spojrzałem między nogami z pewnością na twarzy; to było, gdzie dziewczęta peed od a ja nie chcę mieć nic wspólnego z tym. Zwróciła uwagę, że peed z mojego fiuta i była jeszcze gotów do wprowadzenia w ustach. Po raz kolejny, jej logika obezwładniony moje wahania i usiadł na łóżku i wsadził twarz między nogami.

„Trzymaj swój język, bo, lizać przycisk jak stożek lodów”.

Obraz psychicznego dał mi to, co potrzebne, aby dać jej to, czego potrzebowaliśmy.

Sięgnęła w dół i wyciągnął jej szczeliny otwarte i dotknąłem jej clit z moim językiem. „Teraz, lizać go dookoła, bo, wsuń go we mnie.”