Hell yeah jestem zainteresowana

Zainteresowany? Hell yeah jestem zainteresowana. Nigdy nie widziałem nagiej kobiety, nawet w Playboyu i Penthouse jeszcze. Nie dlatego, że nie próbowałem; to jest po prostu, że to okazja nie wymyślić jeszcze. Spojrzałem w górę z płyty DVD do mojej siostry, która z niepokojem oczekując moją odpowiedź. Potem spojrzał na zegar obliczania ile czasu mieliśmy przed naszymi rodzicami zaplanowano do domu z pracy, licząc aż co najmniej dwie godziny „wolnej” czasu. „Pewnie! Dlaczego nie?”

Wzięła plastikowe pudełko ode mnie i zaczął umieścić go w odtwarzaczu DVD, chwytając prawidłowego pilota do niego, zanim znów siadając obok mnie. Po kilku chwilach niego szum się, ekran został wysadzony przez bardzo seksowną kobietą w bardzo niskim cięcia koszulę patrzy na mnie z jej piersi ściśnięte razem pokazując ogromną ilość dekolt.

Moja siostra i ja zawsze miałem bliski, kochający związek, ale nie widziałem sobą nago, ponieważ byliśmy dziećmi. I nawet nie widział jej w bieliźnie odkąd zaczęła sobie biustonosz, ale ona widziała mnie w kopalni, jak to jest dość dużo wszystko noszę, kiedy śpi, a ona musiała mnie obudzić kilka razy do szkoły. Jednak ta chwila była tylko trochę niewygodne, bo nigdy nie wiadomo, Brianna się na zewnątrz zainteresowany czymś tak niegrzeczny jak ten, a tu mieliśmy zamiar oglądać niektóre naughtiest scen, jakie kiedykolwiek spotkałem.

Brianna wciśnięty ‚Play’ i usiadł z powrotem kopiąc bez butów nogi na górnym stoliku. Wciąż nosiła Cutesy białe skarpetki, które pozwoliły jej łydki wyglądają o wiele bardziej atrakcyjne. Jej nagie uda dodaje inny poziom urody jej długie nogi, zamknięto z jej pomarańczowe szorty. Pogoda nie była jeszcze spadła w tym roku szkolnym, więc zmieniliśmy na ubrania pozostały z latem, kiedy wróciliśmy do domu w godzinach popołudniowych. Miała na tee-shirt, który wyglądał się być trochę zbyt mały, jak stanik piersi pokryte wydawało się, że były one o kłuć przez materiał zużyty. Chyba nie zauważył, że moja siostra naprawdę było całkiem atrakcyjną młodą kobietę, która najwidoczniej stał się z dnia na dzień. Jak mogłem przegapić?

Wróciłem moją uwagę z powrotem do telewizji, gdy scena wyblakłe od czerni. Jakość dźwięku była bardzo słaba, ponieważ można usłyszeć śpiew ptaków poza zestawem sypialni. Ta szczególna scena przyszedł mając na na kobietę, być może 18 lub 19, widocznie jeszcze śpi w łóżku z kołdrą głównie wyrzucony z jej ciała. Miała na sobie podkoszulek skręcone wokół jej górnej części ciała, a jej tyłek był do sufitu, pokryte czarną koronką, jak położyła twarzą w dół. Kilka chwil później i ona miesza, przesuwając ją za rękę, która była najbliżej aparatu tak, że jej ręka była pod jej miednicy. Chwilę później, a ona powoli zaczynają garb rękę.

To intryguje mnie, bo nie miałem pojęcia, że dziewczynki bawią się ze sobą, a co dopiero jak. Jak to jest, tylko zaczął podnośnika off około rok temu, która miała w poprzednim roku, aby dowiedzieć się, jak, kiedy stawała się spontaniczne erekcje. Nie sądzę, żeby moja siostra nawet nie próbował grać z siebie, ale co ja mogę wiedzieć? To nie tak, ja po prostu się ją zapytać … czy będzie teraz doskonałą okazję zapytać?

„Bree, co ona robi?”

Bez odwracając ona odpowiedziała: „Myślę, że ona masturbuje? Nie jestem pewny. To nie jest, jak to zrobić. ”

Chwilę realizacji uderzyć nas obu jak ciężarówka Mack. Dla niej to było przyznać, że masturbował, a dla mnie to potwierdził, że rzeczywiście to zrobić też. Odwróciła się i spojrzała na mnie z twarzą włączeniem wszystkich odcieniach czerwieni, „O mój Boże. Nie mogę uwierzyć, że właśnie ci to powiedział. Jestem bardzo zakłopotany. „