Gęsty zapach seksu wypełnił

Nikt nie mówił. Naruko był zafascynowany widokiem cipki przyjaciółki wypełniona kurek psa. Zastanawiała się, czy pies przyjdzie zakopać swój łuk też.

Gęsty zapach seksu wypełnił pomieszczenie. Wszystkie oczy były zwrócone na psa brutalnie dominuje swoją ludzką sukę. Yuuko czuł jego kogut i bardziej wydłużyć, wypełnić całą długość kanału jej cipki! Wydawało się, że jego spiczaste żołędzi wyląduje się w szyję! Hałaśliwe rytmiczny utwór, który był grzechot łańcuchów towarzyszył pies Yuuko który pocałował jakby żując zabawkę.

Gigantyczny węzeł nie stanowiły podstawę długiej kurek zwierzęcia, a teraz stara się wdrożyć cipki Yuuko. Niektóre ognisk ręce ogon i psów bok przed kamerami może powiększyć różowego pożyłkowany drzewa pochowany w brzuchu Yuuko. Każdy dyszała na rozmiar węzła, który został formowania. Zwierzę wciśnięty biodrami przed jej tyłek tak mocno, zmuszając węzeł powoli ustach i jednocześnie zmuszając boleśnie wejściu Yuuko Pass. Mógł niejasno zobaczyć brzuch Yuuko rozciągać każde pchnął psa.

Było kilka minut ostrej penetracji tej pory, mimo że czuł się jak wieki Yuuko. Jego oddech był silny i szybkie tempo. Jej twarz i włosy były nasączone pot, łzy i smarki. Pies dyszał i ślinienie się na szyi i czaszki Yuuko powodu jej niewiarygodnych wysiłków, ślinić spływały głowę Yuuko osiągając go w policzek, oczy … twarz przed osiągnięciem ciekłych materace basen. Kontynuował wzmocniony wewnątrz jej cipki, dla postronnego obserwatora, wydawało się, że próbuje spryskać kota Yuuko oraz ze względu na sposób jej cipka została podzielona na dwie nie byłaby zdecydowanie prawda.

Każdy mógł usłyszeć dźwięki Sloshing ogona niechlujstwa psa w cipki wypełniona plemników Yuuko. Bestia wykazała rytm dużo podobnie jak młot pneumatyczny. Krzyknęła na taśmie teraz, że węzeł wciśnięty między wargami przedłużony poza ich granicę. Mężczyźni byli pod wrażeniem w niesamowitym widokiem na bulwiasta kawałek mięsa, które zmusiły jego drodze Yuuko cipki, nawet niszczone, cipki Yuuko wydawało się być trudny do przełknięcia Węzeł żyłkami psa! Nawet operatorzy drżały z podniecenia i pocierać swoje kutasy z Naruko które pomogły obiema rękami. Naruko nie mógł oderwać wzroku od oczu przed nią był hipnotyzujący.

Yuuko gardła był ochrypły od krzyku wszystkim teraz, ale mimo to kontynuował. Naruko był poza zadowoleni z wydajności swojego przyjaciela i zdał sobie sprawę z rzeczywistego poziomu niektórych kobiet w sztuce seksualnych. Zaklęła w tym czasie, aby nadrobić zaległości i stać się lepszym prostytutkę. Nie mogła się doczekać, aby zobaczyć koniec filmu. Niektórzy gracze stłoczonych wokół twarzy Yuuko, chwycił jej długie jedwabiste włosy i wykorzystał je do masturbacji podczas gdy pies nadal przykręcić jej cipki. Spojrzała z pisma oczy i otrzymała w odpowiedzi szereg perłowy biały cum obciążenia tuż przy jego twarzy.