Seks ogłoszenia

„Mmm”, jęknęła, czując jego kogut impuls z jego serca. „Myślę, że powinienem przestać nazywać cię mój mały kuzyn”. Steven uśmiechnął się i obserwował ją powoli udar jego kogut z czubków palców. Kropla precum utworzona na końcu jego kogut i wiedziała, że nie będzie długo przed ona pochować jego kurek głęboko wewnątrz niej.

Zamknęła usta do niej jeszcze raz namiętnym pocałunku. Podnoszenie jej tyłek z jego ud, ona umieszczona się nad nim. Poprowadziła jego kogut do wejścia do jej mokrej szczeliny i opuszczane, czując jego długość wolno zakopać głęboko w niej, cal po calu seks ogłoszenia. Byli zarówno oddychając głęboko, ponieważ połączone. Laura była całkowicie nadziany na jego kogut, jej krocza, opierając jego. Ramiona Stevena były owinięte wokół niej dolną część pleców, trzymając ją do niego, jej piersi przycisnął do piersi. Był całkowicie w niebie z poczuciem męskości całkowicie pochłonęła w Laurze.

Mój Boże, pomyślał, to jest o wiele lepiej niż sobie wyobrażałem.

Zamknęli oczy i czule Laura wzięła w swoje usta, dłoń na policzku i jedna ręka pocierając silne plecy. Nie zapomniał, że był to jego pierwszy raz i wiedziała, w jaki sposób nowe uczucia były, że on miał i jak niesamowite musi czuć. Laura delikatnie pocałował go, pozwalając mu się przyzwyczaić do jej ciała i mokre, mocno rękawicy on utworzony na jego kogut. Lubiła poczucie niesamowitej sytości, które cock jej kuzyn dał do niej odpoczywali prawie nieruchomo.

Laura i Steven zaczął całować bardziej agresywnie po kilku chwilach i Laura musiała go przelecieć. Laura zniesione, dopóki tylko szef jego kogut był jeszcze w jej łonie, a potem zjechał z powrotem w dół jego wału. Obserwowała jego twarz, kiedy smakować to uczucie, ciesząc się, że robiła mu się tak dobrze.

Powoli pieprzył go przez kilka minut, podnosząc do końcówki, opadając z powrotem do rękojeści. Ich policzki były ściskane, oddychanie pod szyje nawzajem, dysząc, gdy czule przejebane. Laura podniosła tempo i zaczął kołysać biodrami w przód iw tył, wbijając jej miednicę i na zewnątrz. Steven przetarł jej ud z uznaniem, kiedy ziemia na niego. Laura zasysane na karku przetargu szyi. Steven jęknął.

„Bóg … czujesz się tak dobrze, Laura,” udało mu, jak jego oddech podniósł.

Laura jęknęła i uśmiechnął się, unosząc głowę i chwytając go za ramiona dla stabilności, jak podniosła tempo. Jej oddech był obdarty z jęków pomruków reklamowych jak ona dyszała, kołysząc się w przód iw tył na niego. Steven mocno chwycił ją w tył głowy, całując ją głęboko. Patrzył, jak jej oczy szczelnie zamknięte, a usta otwarte, a ona wisiała szarpnął biodrami coraz szybciej. Przypływ przyjemności myte przez Laurę jak jej cipka konwulsjach wokół kurek Stevena, zalewając go z jej  seks ogłoszenia wilgotności, jak przyszła na niego.

Steven pocałował ją ponownie przed niezdarnie przewracając na konsoli środkowej na siedzenie pasażera, para nadal owinięte razem. Laura uśmiechnęła się, dysząc, kochający go przejmując kontrolę. Steven uśmiechnął się do niej, jak ona rozprzestrzenia się jej nogi szersze i chwycił jego zręczny kogut, prowadząc go z powrotem do jej szczeliny jak ona slouched w foteliku. Jęknęła jak wsunął w nią całkowicie. Uśmiechnął się, pochylił się nad nią, lekki połysk potu na czole i czubki włosów, gdy zaczął pompować w nią.

Steven obserwował jego kuzyn wiją się pod nim nogi rozstawione, młode cycki narażone na niego, dla niego, jak wysłał całą długość jego kogut i poza nią. Uwielbiał oglądać ją pokonać z przyjemnością, nawet po prostu miała cum. Był już blisko [więcej: seks ogłoszenia].

Owinął ramiona wokół małych pleców Laury, ciągnąc ją do krawędzi fotela, jak on ją pieprzył. Ona delikatnie ugryzła go w ramię, kochający niemal zwierzęce uczucia ona miała. Jej ciało zostało wciśnięty blisko jej kuzynki, ponieważ chrząknął i jęczała i oddychał ciężko seks ogłoszenia. Mogła powiedzieć, Steven był już blisko orgazmu.

„Cum we mnie, Steven” Ona niegrzecznie szepnęła mu do ucha. „Chcę czuć się tak źle.”