Gejowskie anonse

Każdy cal naszych ciał, które mogłyby być wzruszające było tak robię moje długie powolne przemyślanych uderzeń. Jej cipki ścisnął tak mocno musiałem czasem pociągnąć trudno rozpocząć wycofanie. Nigdy nie przestał pieścić jej plecy i szyję, tyłek i uda. Ciągłe chrząkanie jęk mówiono w ustach przeze mnie. To było jak byliśmy kochać się na wodzie, fale oceanu kontrolowania naszego stosunku.

„Huuuuh! Heh Williams! WH-WH-wh- Ohh!” Zamknęła oczy i jej głowa opadła na poduszkę, po raz pierwszy przyjemność odbywającego bólu swojego pierwszego grzesznego czynu.

„Tak kochanie, pozwól, że cię. Kocham cię Isabella! Kocham Cię kochanie!” I nadal pchnięcia kiedy czułem nogi Isabella instynktownie ślizgać się wokół moich bioder i jej kostki zahaczone za mną. Jej ręka, owinięta pod ramiona, ręce teraz wbijały mnie. Czułem biodrach złotówki podczas jednej z moich pchnięć.

„Eeuuunnng!” Isabella pisnęła. Ufam ponownie i biodra szarpnął mocniej.

„Ee-Eeeennneeeh! Ouuuuu!” I pompowane gejowskie anonse trochę szybciej, aż czułem jej cipki Ściany zaciskają się wokół mnie i każdy mięsień Izabela wydawała się uginać jednocześnie. Przestałem mój wepchnięcie i położył się na Isabelli, jak jej ciało pozostało napięte przez kilka sekund, po czym powoli zrelaksowany i jej oddech uspokoił. I odsunął się od niej. Nie mogłem uwierzyć, że była kontrolowana siebie i nie cum. To było jak świąteczny prezent.

Isabella otworzyła oczy sennie. „Och! Nie ruszaj się! O Boże to jest tak wrażliwa. Co to było?”

„Myślę, że masz kochanie orgazmu.”

„Wow. Tak. …, Tak, że białe rzeczy jest we mnie?”

„No nie, to rzeczy nazywa nasienia lub cum. Ale nie miałam orgazmu, że tak.”

„Oni nie zdarzają się w tym samym czasie?”

„Niestety nie.” Wytłumaczyłem.

„Oh. Więc co teraz zrobimy?”

„Isabella, chciałem pokazać gejowskie anonse, co to znaczy kochać. Myślałem, że to sprawiedliwe tylko na pierwszy raz. A ja cię kocham Isabella. Teraz bez zarzutu, kocham cię i swoje nieskażone ciało więcej niż mój następny oddech . potrzebuję cię zrobić mi przysługę i pozwól mi cum teraz, co zrobiłem dla ciebie. ”

„Um, ok. Co chcesz zrobić?” Zapytała.

„Au!” Ona krzyknęła, kiedy pojawiło mój nabrzmiały głowy koguta darmo.

Podszedłem i wyłączył wszystkie światła, ale łazienka, dając pokój ciemna sylwetka czuć. I wyciągnął rękę i wziął ją za rękę i pociągnął ją na nogi. I pocałował ją głęboko i czuł ją objąć mnie. „Kocham Cię.” I rzekł do niej ponownie.

Zaprowadziłem ją do okna, patrząc w dół na miasto. Włożyłem nogę się na podeście, wyciągając nogi siebie. Nacisnąłem się przeciwko niej i pchnął ją w szklane drzwi przesuwne. Dotarłem wokół i masować jej piersi, a ja pocałował ją w szyję i plecy. Sięgnąłem w dół i wyłożone się do jej otwarcia.

„N-nie. N-nie czekać, nie boli.”

„Jesteś kobietą dziecko. Kobieta teraz. Musisz być silną kobietą, a jednocześnie ból dla najbliższych, oh, dwie minuty. Czy można zrobić to za mnie kochanie?”

„Kochasz mnie?” Zapytała, patrząc przez ramię na mnie ze łzami w oczach.

„Tak kochanie.” Pocałowałem ją przez ramię i pchnął się z powrotem w jej łonie.

„Nnnaaa. Ooooff. Cholera!” Izabela gejowskie anonse miała głowę dociskany do szkła i dłoniach próbując chwycić szklankę.

„Oooorrrrrrrrrrmmmmmphhhff. Cholera Isabella”. I pchnął całą drogę do jej cipki jak pianka, to trzymał kieszeń byłem w przed i zakwaterowany mnie natychmiast. I wyciągnął z powrotem i poszedł do przodu cicho widok. Jak rozpoczynając kosiarkę jej cipki zaczęły ponownie pulsować, dojenie mnie, próbując podważyć cum ode mnie. Dobrze, że to się uzyskać jej w tym czasie. Nigdy nie czułem się tak boleć w moich piłek, czułem się jakbym miał litra spermy w moim worku i należał w tym nieskazitelnym 14-letniego cipki.

Zrobiłem jeszcze dwa wolne pompy, gdy poczułem start. To uczucie zna każdy człowiek. Poczucie, że nic nie można zrobić, cum, nadchodzi. Można z nim walczyć i próbować z tym walczyć, co zazwyczaj zabija połowę uczucie. Można szarpać się więc uniknąć ryzyka ciąży. Albo może chwycić go i zgrać go, który jest zwykle największa wypłata. Zgadnij, który z nich wybrałem?

Sięgnąłem do jej ramienia całej jej piersi i owinięte wokół talii z moją drugą. „Kocham Cię kochanie… Obiecuję [zobacz dalej: gejowskie anonse].

„Kocham cię, uuah! Mr. Wiiaaahh Un! Un! Naugh! Nun! Un! Un! Un!” powtarzający grunt Izabeli pasowało do moich pomp. Byłem chwytając ją i trzymając ją w pozycji do mnie i został wepchnięcie tam iz powrotem do niej tak szybko, jak tylko mogłem. Jej ciało przesuwane wzdłuż drzwi szklane balkon jak zniszczyła ją. Jej piersi, rąk i miednicy dzięki czemu odgłosy skrzypienia ponieważ przetarł szkła.

Było światło z klubu po drugiej stronie drogi, że co 9 sekund lub tak nakręcony przez balkon. Spodobał mi się pomysł, że ludzie gejowskie anonse mogą go zobaczyć, nawet jeśli nie jest dobrze. Ale ja kurwa najgorętszych kobieta żyje. Mnie! Mnie! I to było wspaniałe. Kurwa poniżej przeciętnej życia, to było życie!

„Ohhhhh Iz. Oooommmmy gooooood dziecko! Ohma cum dziecko ahmacum!” I jęknął jak złośliwie pompowana do niej. Czułem cum spieszyć mój wał i mój orgazm wybuchnąć z mojego fiuta, wysyłając fale uderzeniowe przeze mnie jako cum opuścił moją jednostkę.